Hikayemiz;Dedelerimizin köydeki marangozluk sevdaları ile başlar, işçilikleri ve tecrübeleri zaman içerisinde ankaraya göç edip, marangoz atölyelerinde çıraklık kalfalık ve ustalık deneyimleri, kısa bir zaman içerisinde kendi atölyelerini kurmakla 1. neslimiz faaliyete başlar. zaman içerisinde işlerini büyüterek, marangoz atölyesi, yerini kereste ve kaplama satışı ile devam eder, 2. nesilin aktif hale gelmesi ile inşaat ve mobilyada kullanılan sunta, mdf gibi plaka ürünlerin toptan ve perakende satıcılığı ile faaliyetine devam eder, günümüzde 3. nesil ile beraber birleşerek, inşaat, mobilya malzemeleri, ve inşaat da kullanılan yapı malzemelerinide bünyesine katarak büyümeye ve genişlemeye devam eder.
Hizmetlerimiz; Mobilya endüstrisinde kullanılan malzemelerin toptan ve perakende malzeme satışı; sektörün öncü ve dünya çapında kendini ispat etmiş markalarından : kastamonu entegre, starwood, çamsan, divapan, kronospan, yıldız entegre, apel, ligna pvc, salkım masif panel,kadoma,gizir panel, ışık panel, teverpan vs. Ana bayiliklerimiz ile Ankara Sitelerdeki 8.000 m2 lik toptan ve perakende depomuzla, ürün çeşitliliğimizle, müşterilerimize hizmet etmekten, Ankarada sayılı ve öncü bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Satışını yaptığımız başlıca ürünlerimiz: Sunta,Suntalam,Mdf,Mdflam,boyalı sunta,boyalı mdf ve arkalık, hıgh gloss panel, akrilik panel, glossmax panel, polylack panel, kaplamalı sunta ve mdf, kontrplak,duralit,tutkal,kenar bandı pvc, amerikan ve melamin kapı yüzeyleri,kasa,pervaz,seren,- kağıt petek,laminant vs.Yapı malzemeleri satışı ve uygulaması; inşaatda seramik aksamından sonra kullanılan ürün guruplarının toptan satışı, mimari tasarım ve uygulama servis hizmeti,başlıca ürün konseptimiz: çelik kapı, iç kapılar, mutfak-banyo-vestiyer-giysi odası ve genel kullanım dolap aksamları, laminant parke, duvar kağıdı, akrilik tezgahlar, ankastre cihazlar başlıca bayiliklerimiz: floorpan, artfloor, uks doorest, yılsan, yamanlar,lineart, kumtel, lüxell, alveus, vertu duvar kağıdı, decowall duvar kağıdı, Inşaat yapımı ve müteahitliği: kat karşılığı ya da kendimize ait arsalarda, günümüz vizyonunu takip eden projeler dahilinde konut ve iş yeri mesken üretimi, inşaat yaparak her yıl bir proje bitirmenin sevincindeyiz.
Vizyonumuz: Hizmet verdiğimiz sektörlerde müşterilerimize karşı sorumluluklarımızın bilincinde olup, zaman içinde edindiğimiz tecrübelere göre kendimizi revize ederek daha iyi hizmet sunacağız ve müşteri memnuniyeti ana vizyonumuz olmaya devam edecektir. Tasarım ve mevcut pazarda mevcut olanı önceden araştırmak, müşterilerimizi bilgilendirmek ve ürünlerimiz aracılığıyla hizmet vermek karşılıklı olarak memnuniyet duyacaktır. Rekabet esasına göre her zaman daha çok çalışıp daha çok üreteceğiz, herkesin bütçesini düşünerek en ekonomik fiyatlarla hizmet vermeye devam edeceğiz. Zamanla genişleyen depolarımız ve şubelerimiz ile yeni müşterilerimizle tanışmaktan mutluluk duyacağız.